breadcrumbs_revolution_theme

Вакцинація

       На жаль, наші брати менші теж хворіють на інфекційні хвороби,         багато з яких можуть не тільки серйозно нашкодити тварині, але         навіть загрожувати її життю. Відповідальний власник тварини має       потурбуватись про обов’язковий захист свого улюбленця від                 інфекційних захворювань за допомогою своєчасної вакцинації.

       Адже навіть якщо тварина утримується виключно в будинку чи в       квартирі, неможливо повністю виключити ризики зараження: ваш       улюбленець може втекти чи просто випадково випасти з вікна,             вдома може з’явитися інша тварина, також не виключена                       можливість внесення патогенів ззовні.

       Єдино правильним способом вакцинації тварини є вакцинація в         ветеринарній клініці, оскільки клініка забезпечує і суворо                       контролює як процес придбання вакцини, так і умови її зберігання       і правила використання.

       Ветеринарний лікар знає і точно дотримується оптимальної                 схеми вакцинації, рекомендованої виробником вакцини. За                   необхідності можливий також індивідуальний підхід: підбір                     оптимальної для кожної тварини схеми вакцинації з урахуванням         стану її здоров’я, наявності хронічних захворювань, відомостей             про попередні вакцинації. Ветеринарний лікар гарантує                         дотримання всіх протоколів і рекомендацій провідних експертів-         імунологів.

       Дуже важливо пересвідчитись, що на момент вакцинації тварина       здорова. Саме тому перед проведенням щеплення обов’язково             проводиться ретельний огляд, під час якого ветеринарний лікар         вимірює температуру тіла тварини, оцінює стан її слизових                     оболонок, лімфовузлів, черевної і ротової порожнини, проводить         аускультацію серця і легенів. Також в ході консультації лікар може       провести бесіду з власником і відповісти на всі питання,                           включаючи й рекомендації по правильному догляду і годуванню         тварини.

     Для кожного пацієнта ветеринарної клініки складається індивідуальний план вакцинацій, що є особливо зручним для власника: не потрібно боятися пропустити терміни щеплень, адже співробітники клініки обов’язково зателефонують і нагадають про дату чергової вакцинації. Відмітки про щеплення, виконані в клініці, обов’язково вклеюються в ветеринарний паспорт тварини.

     Слід зауважити, що самостійна вакцинація тварин має серйозні ризики, оскільки відсутня впевненість в дотриманні умов зберігання вакцини. Адже вакцини дуже чутливі до температурного режиму, тому навіть невелике її нагрівання до кімнатної температури чи, навпаки, переохолодження під час транспортування значно знижує ефект вакцинації і навіть може нашкодити вашому улюбленцю. Окрім того, вакцина є біологічно активним препаратом, що вступає у взаємодію з усіма органами і системами організму, тому безконтрольне її введення, особливо за наявності прихованих проблем зі здоров’ям, часто призводить до серйозних ускладнень.

     Слід також пам’ятати, що вакцина часом викликає у тварин алергічні реакції, купірувати наслідки яких може лише ветеринарний лікар.

     До відома власників: навіть правильно проведена вакцинація може викликати певні побічні ефекти після введення. Відомо, що жива вакцина переноситься гірше, аніж інактивована. Після вакцинації живою вакциною можливо короткочасне підвищення температури тіла, кволість, відсутність апетиту, - комплекс симптомів, який можна умовно назвати «легким перебігом хвороби». Саме тому так важливо перед вакцинацією переконатися, що тварина повністю клінічно здорова.

     До складу інактивованих вакцин входять різноманітні консерванти і допоміжні речовини, котрі, в свою чергу, можуть спровокувати розвиток алергічних реакцій, таких як біль, почервоніння чи ущільнення в місці введення.

     Ветеринарна практика свідчить, що у випадку, якщо на момент вакцинації у тварини наявна глистна інвазія, побічні ефекти можуть мати більш виражений характер. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо вакцинувати всіх тварин лише після попереднього проведення протипаразитарної обробки.

     Спеціалісти клініки ТОВ «Сімейний улюбленець» рекомендують дотримуватись керівництва по вакцинації собак і котів, рекомендованого Міжнародною ветеринарною асоціацією дрібних тварин (WSAVA).

     Для цуценят і кошенят рекомендовано введення декількох доз вакцини протягом року, причому остання доза вакцини вводиться у віці 16 тижнів або старше. Дорослим тваринам показана одна вакцинація на рік.

        Клініка "Сімейний Улюбленець" співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, які строго дотримуються температурного режиму зберігання та транспортування вакцин, а також надають сертифікати якості на кожну партію.

Вартість вакцинації собак *:

Вакцинація Вік Вартість
Нобівак DHPPi (Nobivac DHPPi) + Нобівак Лепто (Nobivac Lepto) Нідерланди 8 тижнів 428 грн
Нобівак DHPPi (Nobivac DHPPi) + Нобівак RL (Nobivac RL) Нідерланди 12 тижнів 538 грн
Вангард 5L (Vanguard 5L) Америка 8 тижнів 388 грн
Вангард Плюс (Vangard Plus 5 L4 CV) Америка 8 тижнів 428 грн
Вангард 5L (Vanguard 5L) + Дефенсор 3 (Defensor 3) або Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies) 12 тижнів 498 грн
Вангард Плюс (Vangard Plus 5 L4 CV) + Дефенсор 3 (Defensor 3) або Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies)  12 тижнів538 грн
Біокан DHPPI (Biocan DHPPi) + Біокан L (Biocan L) Чехія  8 тижнів318 грн
Біокан DHPPI (Biocan DHPPi) + Біокан RL (Biocan RL) Чехія  12 тижнів368 грн
Дефенсор 3 (Defensor 3) / Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies) вакцинація тільки від сказу  з 12 тижнів208 грн

Вартість вакцинації котів *:

Вакцинація  ВікВартість
Нобівак Трікет (Nobivac Tricat) Нідерланди 8 тижнів 414 грн
Нобівак Трікет (Nobivac Tricat) + Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies)  Нідерланди12 тижнів528 грн
Фелоцел 4 (Felocell 4) Америка  8 тижнів398 грн
Фелоцел 4 (Felocell 4) + Дефенсор 3 (Defensor 3) або Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies)  12 тижнів508 грн
Біофел РСН (Biofel PCH) Чехія 8 тижнів 278 грн
Біофел РСН (Biofel PCH) + Дефенсор 3 (Defensor 3) або Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies)  12 тижнів328 грн
Дефенсор 3 (Defensor 3) / Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies) вакцинація тільки від сказу  з 12 тижнів208 грн

Ветеринарний паспорт і оформлення:

Ветеринарний паспорт 30 грн
Оформлення ветеринарного паспорта 30 грн30 грн

* В ціну вакцинації включено огляд стану тварини лікарем

                                               Клініка приймає тільки за попереднім записом, крім ургентних тварин

 Поточнити наявність і вартість, а також записатися на вакцинацію можна за телефонами ветеринарної клініки «Сімейний Улюбленець»: 

(044) 332 83 33, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05, (066) 181 18 06