breadcrumbs_revolution_theme

Інтенсивна терапія

Основними завданнями відділення реанімації і інтенсивної терапії в ветеринарній клініці є невідкладна терапія станів, що загрожують життю, стабілізація, стаціонарне лікування, підготовка до втручання і післяопераційна реабілітація. В обов’язки лікарів реанімаційного блоку і відділення інтенсивної терапії входять:

1. Реанімація – комплекс заходів, спрямованих на надання невідкладної допомоги тварині (катетеризація, інфузійне введення препаратів, за необхідності – киснева терапія, інкубація, санація шлунка та кишечника, гемо трансфузія (переливання крові) та ін.).

2. Цілодобовий моніторинг стану тварини – контроль всіх життєвих показників (температури, тиску, частоти серцевих скорочень і дихальних рухів, знеболення). До кожної тварини прикріпляється відповідальний працівник, який постійно знаходиться поруч з пацієнтом.

3. За необхідності – проведення серій лабораторних і апаратних досліджень (рентген, УЗД), спостереження в динаміці.

4. Регулярне коригування схеми лікування в залежності від поточного стану пацієнта і результатів досліджень.

5. Комплекс заходів по догляду за твариною: годування, вигул, проведення гігієнічних процедур.

В арсеналі відділення реанімації та інтенсивної терапії ветеринарної клініки «Сімейний улюбленець» наявне все необхідне обладнання як для надання невідкладної допомоги тварині, так і для наступного моніторингу стану пацієнта та його життєзабезпечення (кардіомонітори, інфузомати та інше.

Для зручності наших пацієнтів в клініці «Сімейний улюбленець» створені всі умови: кожен з них розміщується в ізольованому боксі з посудом для води і годування (для кішок передбачений також лоток). В кожному боксі підтримується оптимальна температура і освітлення, проводиться регулярна дезінфекція. Для собак передбачені бокси різного розміру – як для крихіток, так і для великих порід. Після використання кожний бокс проходить обов’язкову дезінфекцію в спеціальних розчинах протягом двох годин. Також для дезінфекції використовується лампа ультрафіолетового світла.

Зверніть увагу: у відділення реанімації і інтенсивної терапії клініки «Сімейний улюбленець» приймаються тільки вакциновані тварини. В іншому випадку тварина буде поміщена у відділення інфекційного стаціонару або у відділення предінфекціі на карантин.

При підозрі на наявність інфекційних захворювань у тварини, що поступає в стаціонар, в клініці проводяться експрес-тести. В стаціонар приймаються лише тварини з негативним результатом тестів на інфекції. Якщо тести позитивні, то тварину поміщають в інфекційний стаціонар для безпеки інших тварин.

У відділенні цілодобово знаходиться лікар інтенсивної терапії і спеціально навчений персонал з досвідом роботи в стаціонарі. Такий підхід гарантує постійний контроль стану пацієнта і можливість невідкладного реагування у випадку екстреної ситуації.

Поставити питання, уточнити вартість і умови утримання тварин в стаціонарі та відділенні інтенсивної терапії можна за номерами телефонів ветеринарної клініки «Сімейний Улюбленець»:

(044) 332 83 33, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05, (066) 181 18 06