breadcrumbs_revolution_theme

Чіпування котів і собак

Сьогодні в усьому цивілізованому світі для ідентифікації домашніх тварин (найчастіше котів і собак) використовується метод підшкірного чіпування. Чіпуванням називають процедуру вживлення під шкіру тварини спеціального мікрочіпа з присвоєним йому індивідуальним номером. Номер чіпа фіксується в усіх документах тварини: ветеринарному паспорті, родоводі, сертифікатах та інших документах. Також номер чіпа вноситься як в локальні бази, так і в міжнародні бази даних чіпованих тварин.

Чіпування – дуже зручний метод точної ідентифікації тварини, що і обумовлює широке застосування при:

• Проведенні виставок, різноманітних змагань та інших заходів для породистих тварин;

• Оформленні супроводжуючих документів при вивозі тварини за кордон;

• Проведенні (в медичних цілях) різноманітних сертифікованих обстежень тварин (генетичних тестів, в діагностиці дисплазії, в офтальмології та ін.);

• Ідентифікації знайдених тварин (від сканувавши чіп, можна легко встановити контактну інформацію власників і повернути улюбленця додому).

Процедура чіпування проходить в умовах клініки. Для тварини процедура практично безболісна: за допомогою спеціального інструмента чіп вводиться під шкіру в області холки, після чого його сканують, аби впевнитись в правильності його розміщення. Потім дані про чіпування реєструються і вносяться в ветеринарний паспорт тварини. Також інформацію про чіп вносять в базу даних разом з персональними і контактними даними власника.

Особливої підготовки перед проведенням процедури чіпування не потрібно. Головна умова – тварина має бути клінічно здоровою. Для гіперактивних, агресивних або надто нервових тварин може знадобитись попередня седація, аби знерухомити на час проведення маніпуляції.

Процедура чіпування для котів і собак однакова. Однак варто врахувати, що представники родини котячих більшою мірою чутливі до стресу, тому краще завчасно проконсультуватись з ветеринарним лікарем, яким чином правильно доправити тварину до клініки, аби уникнути надмірного дискомфорту.

Якщо ви ще сумніваєтесь в необхідності чіпування – трохи статистики. Практика показує, що 85% домашніх улюбленців з QR паспортом у випадку втрати повертаються до своїх господарів менш ніж за добу.

Клініка «Сімейний улюбленець» співпрацює з Animal-id: тварині присвоюється номер, який вноситься в електронну базу. Також тварині створюється онлайн профіль після реєстрації на сайті animal-id.net. В нашій клініці ви також зможете придбати для свого улюбленця адресний жетон з QR кодом.

Уточнити вартість, записатись на процедуру можна за телефонами ветеринарної клініки «Сімейний улюбленець»

(044) 332 83 33 , (066) 181 18 06, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05