breadcrumbs_revolution_theme

Рентген

Лабораторный блок клініки «Сімейний улюбленець» оснащено спеціальним сучасним цифровим рентгенівським апаратом, призначеним для використання в ветеринарії. Його особливістю є можливість робити знімки в різних проекціях при порівняно невисокій дозі отриманого твариною опромінення. Використання цифрового рентгенівського апарата дає можливість досліджувати знімки в режимі реального часу, а також коригувати отримане зображення за допомогою спеціальної програми. Така технологія сприяє більшій деталізації знімка і, як наслідок, більш швидкому і точному встановленню діагнозу.

Побутує думка, що метод рентгенографії можна застосовувати лише при діагностиці переломів, вивихів та інших захворювань опорно-рухового апарату. Однак сучасні апарати дають можливість отримувати також чіткі і якісні зображення багатьох органів і систем організму. Перелік виконуваних досліджень широкий: від простих знімків хребта, черепа чи кінцівок до спеціальних досліджень з застосуванням контрастних речовин (застосовуються при орографії, уроцистографії, мієлографії, при діагностиці патологій травної системи та ін.). Також сучасні рентгенапарати дають можливість визначення точної кількості плодів на пізніх термінах (більше 45 днів) вагітності.

Показання для проведення рентгенологічних досліджень:

• Травми, пошкодження та інші патології опорно-рухового апарату (артрози, спондильози та ін.),

• Хвороби серця,

• Підозра на наявність новоутворень,

• Підозра на наявність чужорідних тіл, а також рідини в черевній та грудній порожнинах,

• Запальні процеси в легенях,

• Заворот шлунка, непрохідність кишечника,

• Підозра на наявність сечокам’яної хвороби і патології нирок.

Не секрет, що якість (а значить, і інформативність) отриманих зображень значною мірою залежить від кваліфікації і досвіду лікаря-рентгенолога. Клініка «Сімейний улюбленець» гарантує не тільки найвищу якість знімків, які за необхідності можна також піддавати подальшій обробці (збільшувати, змінювати контрастність, яскравість та інші параметри), але і оперативну і точну розшифровку отриманих результатів. (Результати досліджень (знімки і розшифровку) записуються на диск і видаються власнику). Особливо варто підкреслити безпечність досліджень внаслідок значного зниження рівня променевого навантаження на організм тварини в діагностичних апаратах нового покоління.

Зверніть увагу! Оскільки при проведенні рентгенологічних досліджень потрібна повна нерухомість тварини, для неспокійних або агресивних особин може знадобитись попередня седація, а також присутність під час процедури власника тварини.

Клініка «Сімейний улюбленець» також виконує рентгенографію по направленням з інших клінік (за попереднім записом). У вартість дослідження входить сама процедура і диск з записаними знімками. Консультація лікаря оплачується окремо.

Записатись на рентгенографію і консультацію спеціаліста можна за телефонами ветеринарної клініки «Сімейний улюбленець» 

 (044) 332 83 33 , (066) 181 18 06, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05