breadcrumbs_revolution_theme

УЗД

• Новоутворення різних видів;

• Наявність конкрементів в нирках, жовчному та сечовому міхурах;

• Наявність та локалізацію запальних і дегенеративних змін внутрішніх органів;

• Вогнища запальних процесів, що потребують невідкладної допомоги (кровотечі, травми та ін.)

Діагностика при ультразвуковому дослідженні відбувається за посередництвом проходження звукової хвилі в нерівномірних по ехогенності середовищах, до дозволяє виявити вогнище запалення і встановити його розмір, уточнити локалізацію травми, дослідити зміни органів, залучених до запального процесу. На підставі даних дослідження лікар дає оцінку характеру і інтенсивності патологічних змін, що дозволяє підтвердити чи спростувати попередній діагноз. Висока точність сучасної ультразвукової апаратури дозволяє визначити наявність патології на найбільш ранніх стадіях, дуже часто ще до появи клінічних ознак хвороби, що суттєво підвищує шанси на успішне лікування і поліпшує прогноз.

Також УЗД дає можливість спостерігати перебіг вагітності, хоч і не дає достатньої точності при визначенні кількості плодів. Тому, якщо з якихось причин це показано, необхідно провести рентгенологічне дослідження на пізньому терміні вагітності (не раніше 45 дня після в’язки).

Для отримання найкращого результату дослідження тварина потребує попередньої підготовки:

• Обстеження органів черевної порожнини проводиться на порожній шлунок, тому тварину необхідно витримати на голодній дієті як мінімум 6-8 годин перед початком процедури;

• Для зниження інтенсивності газоутворення в кишечнику при обстеженні органів черевної порожнини слід приймати препарат «Еспумізан» (в дозуванні, розрахованому згідно ваги тварини) тричі на день. Таку ж дозу слід дати тварині і вранці в день проведення обстеження;

• При обстеженні сечового міхура необхідне помірне його наповнення, тому собаку не рекомендується вигулювати протягом декількох годин перед початком процедури. Якщо це виявиться неможливим, лікар може призначити тварині введення сечогінних засобів.

Переваг у ультразвукової діагностики багато:

• Висока точність візуалізації і достовірність результатів досліджень;

• Доступність;

• Можливість отримання багатопрофільної діагностичної інформації (абдомінальне УЗД, ЕХО-кардіографія, доплерографія для визначення судинних патологій);

• Безпечність і безболісність для тварини, що звільняє тварину від зайвого стресу;

• Надає можливість дослідження в реальному часі;

• Не вимагає від власників тварин особливої підготовки.

УЗД як основний лабораторний метод досліджень показаний при діагностиці багатьох захворювань, включаючи онкологічні та ендокринологічні. Метод використовують для оцінки стану внутрішніх органів тварини при планових оглядах, а також при спостереженні за перебігом вагітності у тварин. Особливо слід відмітити УЗД серця (ЕХО-кардіографію): дуже часто метод застосовують як скринінгове дослідження перед проведенням різноманітних маніпуляцій, що потребують анестезії чи седації (стерилізація, санація ротової порожнини, проведення рентгенологічних досліджень, комп’ютерної томографії, МРТ тощо).

 В ветеринарній клініці «Сімейний улюбленець» для проведення УЗД застосовується апарат експертного класу ToshibaAplio XG з кольоровим доплером. Цей апарат дає можливість обстежувати кішок, собак та інших дрібних тварин, і оснащений датчиками різного розміру – для великих і дрібних порід. Застосування такої високоточної апаратури дозволяє отримувати деталізовану інформацію і розрізняти наявність дефектів в організмі аж до найдрібніших утворень у внутрішніх органах тварини, а також досліджувати внутрішньосерцеві та внутрішньосудинні потоки, що важливо при діагностиці кардіологічних пацієнтів.

Уточнити вартість УЗД, записатись на обстеження і консультацію спеціаліста можна за телефонами ветеринарної клініки «Сімейний улюбленець»

 (044) 332 83 33 ,  (066) 181 18 06,  (097) 750 37 00,  (063) 065 64 05