breadcrumbs_revolution_theme

Стаціонар/інфекційний стаціонар

Сьогодні в більшості випадків виникнення проблем зі здоров’ям улюбленця власник може легко виконувати лікарські призначення і дотримуватись схеми лікування в домашніх умовах. Однак трапляється, що тварині може потребуватися перебування в умовах стаціонару під наглядом лікаря. Такі тварини підлягають госпіталізації.

Стаціонарне лікування має безліч переваг, головна з яких – можливість своєчасно виконувати цілий комплекс діагностичних та лікувальних процедур, необхідних для поліпшення стану і одужання вашої тварини. Однак госпіталізація показана не завжди і не всім: таке рішення приймає ветеринарний лікар після ретельного огляду тварини, збору анамнезу, проведення необхідних діагностичних апаратних і лабораторних досліджень.

В стаціонарному відділенні клініки «Сімейний улюбленець» вашому підопічному буде забезпечене ці лобовий нагляд досвідченого ветеринарного лікаря, під керівництвом якого будуть виконані всі призначені діагностичні та лікувальні процедури, такі як забір матеріалу для досліджень, ін’єкційне та інфузійне (за допомогою спеціальних інфузоматів) введення препаратів, оперативні втручання, післяопераційний догляд (санація, перев’язки та ін.).

Беззаперечною перевагою стаціонарного лікування є наявність в клініці всього комплексу обладнання і апаратури (кисневі концентратори, коагулятори, електрокардіографи, апарати УЗД та ін.) для виконання всіх призначень лікаря та надання, у випадку необхідності, екстреної допомоги та проведення реанімаційних заходів.

Правила внутрішнього розпорядку клініки передбачають можливість відвідувань вашого улюбленця під час перебування його в стаціонарі. Час і умови таких відвідувань необхідно узгодити з лікуючим лікарем, так само як і частоту візитів. Лікар має в обов’язковому порядку інформувати власника про поточний стан здоров’я тварини і про проходження схеми лікування.

Важливо пам’ятати, що успіх лікування залежить від багатьох факторів. Це і вік, і загальний стан здоров’я вашого улюбленця, і наявність супутніх патологій, і кваліфікація і досвід ветеринарного лікаря, а також, не в останню чергу, ретельне виконання власником тварини всіх призначень і суворе дотримання схеми лікування з застосуванням якісних сертифікованих препаратів.

Спеціалісти клініки «Сімейний улюбленець» завжди готові надати вашій тварині всю необхідну допомогу на шляху до одужання.

Поставити питання, уточнити вартість і умови утримання тварин в інфекційному стаціонарі можна за номерами телефонів ветеринарної клініки «Сімейний Улюбленець»:

(044) 332 83 33, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05, (066) 181 18 06