breadcrumbs_revolution_theme

Терапія

Кожен власник тварини хоче бачити свого улюбленця здоровим і щасливим. Але, на жаль, в житті трапляються ситуації, коли без допомоги лікаря не обійтись. Звернення до клініки можуть бути плановими – з приводу вакцинації, стерилізації чи профілактичного огляду. Однак велику долю в числі звернень до ветеринарного лікаря також складають звернення зі скаргами на погіршення стану тварини.

В ветеринарній клініці первинний прийом пацієнтів здійснює терапевт, частіше за все – лікар загальної практики. Якщо проведений огляд потребує уточнення діагнозу – пацієнта направлять до вузькопрофільного спеціаліста (кардіолога, онколога, дерматолога, ендокринолога, офтальмолога, невролога, стоматолога та ін.)

На первинному прийомі лікар проводить огляд і фізикальну діагностику (пальпацію, аускультацію). Також збирає анамнез шляхом опитування власників про стан здоров’я улюбленця, раніше встановлені діагнози, наявність хронічних захворювань, умовах його утримання і годування, та інші фактори. Потім лікар виконує забір матеріалу для проведення лабораторної діагностики (найчастіше це загальний та біохімічний аналіз крові, аналіз сечі), і призначає, в разі необхідності, апаратні дослідження (рентген, УЗД та ін.)

Після встановлення діагнозу терапевт прописує схему лікування і призначає лікарські препарати та інші процедури, встановлює терміни контролю ефективності лікування. У важких випадках може направляти пацієнта в стаціонар інтенсивної терапії або інфекційний стаціонар.

Також ветеринарний терапевт проводить вакцинацію тварин, проти паразитарну обробку, консультує з питань догляду, утримання і годування різних видів тварин, проводить чіпування.

Поставити питання, отримати консультацію та записатись на прийом до терапевта клініки «Сімейний улюбленець» ви можете по телефонам ветеринарної клініки «Сімейний улюбленець»

(044) 332 83 33 , (066) 181 18 06, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05