breadcrumbs_revolution_theme

Виклик додому

Буває, що власнику через надмірну зайнятість, брак часу, фізичний стан або розміри тварини, або з інших причин складно транспортувати свого улюбленця в клініку самостійно. Також трапляються випадки, що потребують невідкладної допомоги, адже нещасні випадки і збої в організмі не вибирають часу і можуть статися в будь-якому місці і в будь-який час доби.

Проте жодні обставини не мають стати на заваді отриманню нашими улюбленцями необхідної допомоги. Саме тому, а також для зручності наших клієнтів, клініка «Сімейний улюбленець» надає послугу виклику ветеринарного лікаря додому.

Важливо: послуга виклику лікаря додому надається лише за  попереднім записом за номерами телефонів, зазначеними на сайті клініки.

Зверніть увагу: ми не проводимо лікування на дому, оскільки в домашніх умовах можливості ветеринарного лікаря суттєво обмежені (встановлення точного діагнозу може бути ускладнене без проведення необхідних досліджень, доступних в клініці). Також домашній прийом не може замінити консультацію вузькопрофільного фахівця.

Хірургічні втручання на дому не проводяться! Це небезпечно для вашої тварини.


Вартість виклику лікаря додому уточнюйте у оператора за телефонами ветеринарної клініки «Сімейний Улюбленець»:

(044) 332 83 33, (097) 750 37 00, (063) 065 64 05, (066) 181 18 06