Як зробити укол

Як зробити укол

Як зробити укол В ветеринарній практиці при проведенні будь-якої маніпуляції краще мати поруч помічника, який зможе притримати тварину. Всі дії необхідно виконувати акуратно, уникаючи різких рухів, і, за можливості, швидко. Увагу тварини слід намагатися відволікти – іграшкою, смаколиком, погладжув..

Чужорідне тіло в дихальних і травних шляхах тварини

Чужорідне тіло в дихальних і травних шляхах тварини

Чужорідне тіло в дихальних і травних шляхах тварини Симптоми наявності чужорідного тіла в організмі тварини розмаїті і залежать від того, де саме знаходиться об’єкт: в пащі, в горлі, в трахеї, стравоході, тонкому кишечнику чи в прямій кишці. Наприклад, при наявності чужорідного тіла в пащі спостері..

Травма

Травма

Травма На жаль, в умовах міста тварини доволі часто отримують різного роду травми. Причинами травм можуть бути: • Падіння з висоти, • Дорожньо-транспортні пригоди, • Укуси інших тварин, • Електротравми. Внаслідок травми у тварини може розвинутися стан, що загрожує життю. До них відносять: • Ч..

Тепловий удар

Тепловий удар

Тепловий удар Тепловий удар – небезпечний і загрозливий для життя тварини стан, при якому спостерігається підвищення температури тіла вище 40,5 градусів. Причиною розвитку теплового удару є перегрів: тривале перебування в закритому приміщенні чи автомобілі, фізичні навантаження в спекотну погоду, т..

Отруєння тубазидом (ізоніазидом)

Отруєння тубазидом (ізоніазидом)

Отруєння тубазидом (ізоніазидом) Тубазид (ізоніазид) – лікарський препарат, що застосовується при лікуванні туберкульозу всіх форм локалізації. Особливо небезпечний він (внаслідок підвищеної чутливості до препарату) для собак і псових взагалі. Токсична дія на організм тварини проявляється через 1-..

Отруєння родентицидами ( щуряча отруту)

Отруєння родентицидами ( щуряча отруту)

Отруєння родентицидами Родентициди (від rodent – гризун і cide – скорочувати) – група засобів, призначених для захисту рослин від гризунів. Багато з них є високотоксичними для людини і тварин, тому слід знати основні симптоми отруєння родентицидами для своєчасного надання допомоги своєму улюбленцю...

Гостра алергічна реакція

Гостра алергічна реакція

Гострі алергічні реакції – це ряд захворювань, зумовлених підвищеною чутливістю та вираженою реакцією імунної системи організму тварини на вплив різноманітних чужорідних антитіл. Найвідоміша з них – анафілактичний шок, гострий стан, що загрожує життю. Також нерідко зустрічаються набряк Квінке, генер..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)