Сьогоднішня ситуація в світі потребує від кожного з нас мудрості, відповідальності і виваженості в прийнятті рішень. Сьогодні як ніколи важлива наша згуртованість для подолання величезного комплексу проблем, притаманних нашій сучасності. Усвідомлюючи свою відповідальність, клініка «Сімейний улюбленець» вносить посильний вклад в справу взаємодопомоги і людяності, а також невтомно докладає зусиль в напрямку формування в суспільстві гуманного ставлення до братів наших менших.

Недарма девізом клініки «Сімейний улюбленець» є «Професіоналізм і людяність»: наші фахівці беруть активну участь у волонтерських проектах, що опікуються безпритульними і хворими тваринами, допомагають тваринам, що потрапили в біду. На регулярній основі надається фінансова, лікарська та фізична допомога притулку «Сіріус». Також клініка в числі багатьох підприємств і організацій бере участь у спеціальній благодійній програмі притулку – «Корпоративний вольєр», суть якого полягає в щомісячній корпоративній допомозі притулку з розрахунку суми, необхідної для забезпечення життєдіяльності одного вольєра. Ви можете ознайомитись з умовами та долучитися до програми «Корпоративний вольєр», перейшовши за посиланням нижче.

http://dogcat.com.ua/ua/page/korporativnij-voler

Робити добрі справи легко! Колектив клініки «Сімейний улюбленець» закликає всіх небайдужих долучатися до справи допомоги братам нашим меншим. Така допомога повертається сторицею, адже допоможе зробити світ навколо нас гуманнішим і привітнішим для кожного.


Новин поки немає.